| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Renk | Tawny / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI filmi |
| Kalınlık (mm) | 0.035 mm. 0.05 mm. 0.1 mm. 0.15 mm. 0.2 mm. Özel |
| Uzunluk (m) | 25mm, 33mm, 66m, Özel |
| Genişlik (mm) | 1 - 500 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ürün | Birim | Parametre değerleri |
|---|---|---|
| Bağlantı | N/25mm | 5.5 |
| Çekim gücü | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Çökme Voltajı | KV | 55 |
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Renk | Tawny / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI filmi |
| Kalınlık (mm) | 0.035 mm. 0.05 mm. 0.1 mm. 0.15 mm. 0.2 mm. Özel |
| Uzunluk (m) | 25mm, 33mm, 66m, Özel |
| Genişlik (mm) | 1 - 500 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ürün | Birim | Parametre değerleri |
|---|---|---|
| Bağlantı | N/25mm | 5.5 |
| Çekim gücü | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Çökme Voltajı | KV | 55 |