| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Marka | PUFENG |
| Modeli | PF060ES |
| Renk | Sarımsı kahverengi / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI Filmi |
| Kalınlık | 0,06 mm (Özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 25 mm, 33 mm, 66 mm |
| Genişlik | 1-500mm (Özelleştirilebilir) |
| Öğe | Birim | Parametre Değerleri |
|---|---|---|
| Yapışma | N/25mm | 5.5 |
| Çekme Dayanımı | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Arıza Gerilimi | KV | 55 |
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Her rulo: şeffaf opp torbayı kapatın; Plastik torba; Karton kutu; Veya müşterinin gereksinimleri ola |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Marka | PUFENG |
| Modeli | PF060ES |
| Renk | Sarımsı kahverengi / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI Filmi |
| Kalınlık | 0,06 mm (Özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 25 mm, 33 mm, 66 mm |
| Genişlik | 1-500mm (Özelleştirilebilir) |
| Öğe | Birim | Parametre Değerleri |
|---|---|---|
| Yapışma | N/25mm | 5.5 |
| Çekme Dayanımı | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Arıza Gerilimi | KV | 55 |