SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı
Markalar 3M,NITTO,SONY,INOAC ROGERS,LOCAL,ETC.
No. Çalışanları >100
Yıllık satış 1000000-5000000
Yıl kurulan 2014
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED, hassas kalıp kesme işleme alanına kendini adamış, yalıtım ürünleri tasarlayan, en iyi çözümleri tedarik eden ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artıran uluslararası bir işleme üreticisidir.

 

PUFENG 2014 yılında kurulmuş ve kalıp kesme işleme malzemeleri için hizmet veren profesyonel bir tesise sahiptir. Hassas kalıp kesme alanında lider üretici olmak için PUFENG, ileri teknoloji ve yönetimde yaratıcılığı ve yeniliği teşvik eder, önde gelen ekipmanları tanıtır ve çeker bu alandaki en iyi yetenekler.

 

PUFENG'in çalışma prensibi "Pazara ve samimiyete dayalı çalışma, müşteri ve yüksek kalite önce gelir" dir.Müşteriye eksiksiz bir adım adım ürün ve hizmet seti sunmak için PUFENG, dünya çapındaki müşterilerin hassas ürünler geliştirmeleri için güçlü bir teknik ekip oluşturmuştur. PUFENG'in kalite ilkesi “Müşterilerden gelen talebin her küçük noktasında müşterilere tam olarak hizmet vermektir. “Sizinle eşitlik ve karşılıklı yarar temelinde iş ilişkileri kurmayı umuyoruz.

 

Desteğinizle daha da ileriye gidebileceğimize inanıyoruz!

SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED

Geçmiş

Located in Sajing Town, Shenzhen city, our oversea devision office PUFENG  has been founded for 5 years devoting to developing oversea's marcket in fields of die-cutting machining and kinds of adhesive materials. PUFENG has 2 very strong backing plants. One is focusing on designing and die-cutting processing. Another on is focusing on kinds of die-cutting materials, like adhesive materials, protective films, foams, insulation materials, heat-resistance materials, filter materials and so on. Welcome inquiry!

SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED

Hizmet

PUFENG, kalıp kesme işleme, tasarım ve geliştirme için hizmet veren çok profesyonel bir ekibe sahiptir. Herhangi bir ihtiyaç varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED

Ekibimiz

Tüm bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz, web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

 

SZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITEDSZ PUFENG PACKING MATERIAL LIMITED

Mesaj bırakın