| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Renk | Kahverengi / Kehribar |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI film |
| Kalınlık (mm) | 0,035 mm | 0,05 mm | 0,1 mm | 0,15 mm | 0,2 mm | Özel |
| Uzunluk (m) | 25m, 33mm, 66m, Özel |
| Genişlik (mm) | 1 - 500mm (Özelleştirilebilir) |
| Öğe | Birim | Parametre değerleri |
|---|---|---|
| Yapışma | N/25mm | 5.5 |
| Çekme dayanımı | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Delinme Gerilimi | KV | 55 |
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF060ES |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF060ES |
| Renk | Kahverengi / Kehribar |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI film |
| Kalınlık (mm) | 0,035 mm | 0,05 mm | 0,1 mm | 0,15 mm | 0,2 mm | Özel |
| Uzunluk (m) | 25m, 33mm, 66m, Özel |
| Genişlik (mm) | 1 - 500mm (Özelleştirilebilir) |
| Öğe | Birim | Parametre değerleri |
|---|---|---|
| Yapışma | N/25mm | 5.5 |
| Çekme dayanımı | N/25mm | 115 |
| Sıcaklık | °C | 260 |
| Delinme Gerilimi | KV | 55 |