| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF0415 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Siyah PI bantı (aynı zamanda poliyimid bantı, Kapton bantı veya altın parmak bantı olarak da bilinir) bir tarafına uygulanan organik silikon basınç duyarlı yapıştırıcı ile temel malzeme olarak siyah bir poliyimid filmidir.
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF0415 |
| Renk | Siyah (parlak siyah / mat siyah) |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI filmi |
| Toplam kalınlık (mm) | 0.06mm, özelleştirilebilir |
| Uzunluk (mm) | 33mm, 66mm. |
| Genişlik (mm) | 500mm, 1000mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ürün | Birim | Parametre Değerleri |
|---|---|---|
| Toplam Kalınlık | mm | 0.06 |
| Destek kalınlığı | mm | 0.025 |
| Yapıştırıcı kalınlığı | mm | 0.035 |
| Bağlantı | N/25mm | 6 |
| Çekirdek çapı | mm | 76 |
| Sıcaklığa dayanıklılık | °C | -73 ~ 260 |
Çeşitli kullanımlarınıza uygun olarak çeşitli boyutlarda süblimasyon bantları tedarik ediyoruz. Aynı zamanda, döşeme poliamid bantları da sağlıyoruz.Eğer bizim termal ısı direnci bant satın almak için ilgileniyorsanız, lütfen bize özel boyutunuzu söyleyin, böylece yakında teklifleri sunabiliriz!
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.
İhracat ürünlerimiz çeşitlidir, yapıştırıcı ürünler, yalıtım ürünleri, köpük ve süngerler ve diğer endüstriyel hammaddeler de dahil olmak üzere.TESA, Teraoka, Bergquist, Rogers, INOAC, ve yerli markasımız, vb.
Danışmaya gelmeye hoş geldiniz! Tüm bağlantı sorunlarınızı çözmek ve size profesyonel çözümler ve uygulanabilir ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF0415 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Siyah PI bantı (aynı zamanda poliyimid bantı, Kapton bantı veya altın parmak bantı olarak da bilinir) bir tarafına uygulanan organik silikon basınç duyarlı yapıştırıcı ile temel malzeme olarak siyah bir poliyimid filmidir.
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF0415 |
| Renk | Siyah (parlak siyah / mat siyah) |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | PI filmi |
| Toplam kalınlık (mm) | 0.06mm, özelleştirilebilir |
| Uzunluk (mm) | 33mm, 66mm. |
| Genişlik (mm) | 500mm, 1000mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Ürün | Birim | Parametre Değerleri |
|---|---|---|
| Toplam Kalınlık | mm | 0.06 |
| Destek kalınlığı | mm | 0.025 |
| Yapıştırıcı kalınlığı | mm | 0.035 |
| Bağlantı | N/25mm | 6 |
| Çekirdek çapı | mm | 76 |
| Sıcaklığa dayanıklılık | °C | -73 ~ 260 |
Çeşitli kullanımlarınıza uygun olarak çeşitli boyutlarda süblimasyon bantları tedarik ediyoruz. Aynı zamanda, döşeme poliamid bantları da sağlıyoruz.Eğer bizim termal ısı direnci bant satın almak için ilgileniyorsanız, lütfen bize özel boyutunuzu söyleyin, böylece yakında teklifleri sunabiliriz!
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.
İhracat ürünlerimiz çeşitlidir, yapıştırıcı ürünler, yalıtım ürünleri, köpük ve süngerler ve diğer endüstriyel hammaddeler de dahil olmak üzere.TESA, Teraoka, Bergquist, Rogers, INOAC, ve yerli markasımız, vb.
Danışmaya gelmeye hoş geldiniz! Tüm bağlantı sorunlarınızı çözmek ve size profesyonel çözümler ve uygulanabilir ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.