|
|
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF2014 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Asetatbezbant iki tür yapışkana sahiptir: kauçuk ve akrilik. Ancak, çoğu yüksek sıcaklığa dayanıklı akrilik ile yapılır.
Temel malzeme ve yapışkanlar kendiliğinden yanmaz değildir. "Alev geciktirici" etkisi elde etmek için özel işlemden geçmeleri gerekir.
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF2014 |
| Renk | Siyah / Beyaz |
| Yapışkan | Akrilik asit |
| Malzeme | Asetat kumaş bez |
| Yapışma (N/2mm) | 11 |
| Çekme mukavemeti (N/25mm) | 380 |
| Uzama | 18 |
| Toplam Kalınlık (mm) | 0.22mm, Özelleştirilebilir |
| Şartname | 1200mm × 50m (Özelleştirilebilir) |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG), hassas kalıp kesme, yapışkan ürünler tasarlama, yalıtım ürünleri ve müşteriler için ürün kalitesini ve performansını artırmak için en uygun çözümleri tedarik etme konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir makine üreticisidir.
Geniş ihracat ürün yelpazemiz viskon ürünleri, yalıtım ürünleri, köpük ve sünger malzemeleri ve diğer endüstriyel hammaddeleri içermektedir. Belirli gereksinimleri karşılamak için özel kalıp kesme hizmetleri sunuyoruz.
Yapışma zorluklarını çözmeye ve uygun ürünlerle profesyonel çözümler sunmaya kararlıyız.
E-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.
Evet, ücretsiz numuneler sağlıyoruz.
Uygun nakliye yöntemlerini (deniz, hava veya ekspres) öneriyoruz. Müşteri tarafından belirtilen nakliye acenteleri kabul edilebilir.
Ürünlerimiz verilen numunelerle eşleşmektedir. Kaliteyi garanti ediyoruz ve tam sorumluluk alıyoruz.
Küçük miktarlar: %100 TT ödemesi peşin. Diğer şartlar görüşülebilir.
Stokta olan ürünler: 1-3 gün. Kalıp kesim ürünleri: miktarına bağlıdır.
|
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF2014 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Asetatbezbant iki tür yapışkana sahiptir: kauçuk ve akrilik. Ancak, çoğu yüksek sıcaklığa dayanıklı akrilik ile yapılır.
Temel malzeme ve yapışkanlar kendiliğinden yanmaz değildir. "Alev geciktirici" etkisi elde etmek için özel işlemden geçmeleri gerekir.
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF2014 |
| Renk | Siyah / Beyaz |
| Yapışkan | Akrilik asit |
| Malzeme | Asetat kumaş bez |
| Yapışma (N/2mm) | 11 |
| Çekme mukavemeti (N/25mm) | 380 |
| Uzama | 18 |
| Toplam Kalınlık (mm) | 0.22mm, Özelleştirilebilir |
| Şartname | 1200mm × 50m (Özelleştirilebilir) |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO.,LTD (PUFENG), hassas kalıp kesme, yapışkan ürünler tasarlama, yalıtım ürünleri ve müşteriler için ürün kalitesini ve performansını artırmak için en uygun çözümleri tedarik etme konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir makine üreticisidir.
Geniş ihracat ürün yelpazemiz viskon ürünleri, yalıtım ürünleri, köpük ve sünger malzemeleri ve diğer endüstriyel hammaddeleri içermektedir. Belirli gereksinimleri karşılamak için özel kalıp kesme hizmetleri sunuyoruz.
Yapışma zorluklarını çözmeye ve uygun ürünlerle profesyonel çözümler sunmaya kararlıyız.
E-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.
Evet, ücretsiz numuneler sağlıyoruz.
Uygun nakliye yöntemlerini (deniz, hava veya ekspres) öneriyoruz. Müşteri tarafından belirtilen nakliye acenteleri kabul edilebilir.
Ürünlerimiz verilen numunelerle eşleşmektedir. Kaliteyi garanti ediyoruz ve tam sorumluluk alıyoruz.
Küçük miktarlar: %100 TT ödemesi peşin. Diğer şartlar görüşülebilir.
Stokta olan ürünler: 1-3 gün. Kalıp kesim ürünleri: miktarına bağlıdır.