|
|
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF-9 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Sarı serbest bırakma kağıdı iki taraflı cam lif ağ yapışkan bant, cam lif temel malzemesi ile fonksiyonel bir banttır.ve sarı serbest bırakma kağıdıyla kaplıdır..
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF-9 |
| Çizgi | İki yönlü filament (Mesh) |
| Temel malzeme | PET filmi + cam lif |
| Destek | Sarı serbest bırakma kağıdı |
| Yapıştırıcı | Sıcak erimiş yapıştırıcı; Akrilik; Kauçuk |
| Yapıştırıcı taraflı | Çift taraflı |
| Kalınlığı ((mm) | 0.18mm - 0.33mm |
| Sıcaklığa direnç (°C) | Kısa süreli: 120 °C; Uzun süreli: 90 °C |
| Genişliği | 12 - 72mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Uzunluk | 10m / 20m / 30m / 50m |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.
|
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF-9 |
| Adedi: | 1roll |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
Sarı serbest bırakma kağıdı iki taraflı cam lif ağ yapışkan bant, cam lif temel malzemesi ile fonksiyonel bir banttır.ve sarı serbest bırakma kağıdıyla kaplıdır..
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF-9 |
| Çizgi | İki yönlü filament (Mesh) |
| Temel malzeme | PET filmi + cam lif |
| Destek | Sarı serbest bırakma kağıdı |
| Yapıştırıcı | Sıcak erimiş yapıştırıcı; Akrilik; Kauçuk |
| Yapıştırıcı taraflı | Çift taraflı |
| Kalınlığı ((mm) | 0.18mm - 0.33mm |
| Sıcaklığa direnç (°C) | Kısa süreli: 120 °C; Uzun süreli: 90 °C |
| Genişliği | 12 - 72mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Uzunluk | 10m / 20m / 30m / 50m |
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.