| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF085K |
| Adedi: | 1 rulo |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
85 mikron Tawny Kapton ısıya dayanıklı poliamid yapışkan bant
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF085K |
| Renk | Tawny / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | Polyimid filmi |
| Kalınlık (mm) | 0.085mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Spesifikasyon | 500mm × 33m (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapışkanlık (N/25mm) | 5.5 | Uzun süreli sıcaklık ((°C) | 260°C |
|---|---|---|---|
| Çekim gücü (N/25mm) | 185 | Kısa süreli sıcaklık ((°C) | 300°C |
Depolama Durumu:Sıcaklık: 10°C~30°C; göreceli nem: 40%~70%
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.
PUFENG'in işletim prensibi "Pazar ve samimiyet, müşteri ve yüksek kaliteye dayalı"dır.PUFENG, dünya çapındaki müşteriler için yüksek hassasiyetli ürünler geliştirmek için güçlü bir teknik ekip oluşturdu.PUFENG'in kalite prensibi, "Müşterilere, müşteri talebinin her küçük noktasında tam olarak hizmet vermek." Sizinle eşitlik ve karşılıklı fayda temelli iş ilişkileri kurmayı umuyoruz..
| Marka Adı: | PUFENG |
| Model Numarası: | PF085K |
| Adedi: | 1 rulo |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
85 mikron Tawny Kapton ısıya dayanıklı poliamid yapışkan bant
| Marka | PUFENG |
|---|---|
| Model | PF085K |
| Renk | Tawny / Amber |
| Yapıştırıcı | Silikon |
| Malzeme | Polyimid filmi |
| Kalınlık (mm) | 0.085mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Spesifikasyon | 500mm × 33m (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapışkanlık (N/25mm) | 5.5 | Uzun süreli sıcaklık ((°C) | 260°C |
|---|---|---|---|
| Çekim gücü (N/25mm) | 185 | Kısa süreli sıcaklık ((°C) | 300°C |
Depolama Durumu:Sıcaklık: 10°C~30°C; göreceli nem: 40%~70%
SHENZHEN PUFENG PACKING MATERIAL CO., LTD (PUFENG), yapıştırıcı ürünler tasarlayarak, hassasiyetli ölçekleme işleme alanına adanmış uluslararası bir işleme üretici,yalıtım ürünleri, en iyi çözümleri elde etmek ve müşteri için ürünlerin kalitesini ve performansını artırmak.
PUFENG'in işletim prensibi "Pazar ve samimiyet, müşteri ve yüksek kaliteye dayalı"dır.PUFENG, dünya çapındaki müşteriler için yüksek hassasiyetli ürünler geliştirmek için güçlü bir teknik ekip oluşturdu.PUFENG'in kalite prensibi, "Müşterilere, müşteri talebinin her küçük noktasında tam olarak hizmet vermek." Sizinle eşitlik ve karşılıklı fayda temelli iş ilişkileri kurmayı umuyoruz..