|
|
| Marka Adı: | PF |
| Model Numarası: | KP5050 |
| Adedi: | 10R |
| fiyat: | USD30.5-40.5 |
| Teslim Zamanı: | 3-5days |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Kalıp kesme 0.075mm Elektronik Poliimid Kapton Bant Isı Direnci
Ürün ayrıntısı
| Kalınlık | 0.0125-0.075mm |
| Renk | kehribar;Sarı, Altın |
| Genişlik | özelleştirme |
| Paketleme | çoklu torba, karton kutu |
| kullanım | Elektronik Endüstrisi vb. |
| Örneklem | örnek mevcut |
| sıcaklık direnci | -269℃ ila 400℃ |
| İncelik Farkı | ± 0,003 mm |
| Uzunluk | 5 m ila 1000 m |
| Başvuru | alçak gerilim, Yüksek Sıcaklık, Elektrik Yalıtımı |
| Ürün Anahtar Kelimeleri | kapton filmi, poliimid pi film fiyatı, ses bobini için yüksek sıcaklık poliimid filmi |
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Marka Adı: | PF |
| Model Numarası: | KP5050 |
| Adedi: | 10R |
| fiyat: | USD30.5-40.5 |
| Paketleme Ayrıntıları: | Her bant shrink paketidir, gerekirse etiket isteğe bağlıdır |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Kalıp kesme 0.075mm Elektronik Poliimid Kapton Bant Isı Direnci
Ürün ayrıntısı
| Kalınlık | 0.0125-0.075mm |
| Renk | kehribar;Sarı, Altın |
| Genişlik | özelleştirme |
| Paketleme | çoklu torba, karton kutu |
| kullanım | Elektronik Endüstrisi vb. |
| Örneklem | örnek mevcut |
| sıcaklık direnci | -269℃ ila 400℃ |
| İncelik Farkı | ± 0,003 mm |
| Uzunluk | 5 m ila 1000 m |
| Başvuru | alçak gerilim, Yüksek Sıcaklık, Elektrik Yalıtımı |
| Ürün Anahtar Kelimeleri | kapton filmi, poliimid pi film fiyatı, ses bobini için yüksek sıcaklık poliimid filmi |
![]()
![]()
![]()
![]()