|
|
| Marka Adı: | 3M |
| Model Numarası: | 9080A |
| Adedi: | 1 rulo |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Teslim Zamanı: | Normalde 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Endüstri | Tipik Uygulamalar | Temel Faydalar |
|---|---|---|
| Elektronik Üretim | Dizüstü bilgisayar kabuğu yapısı, film paneli yapıştırma, LCD etiketi/çerçeve sabitleme, cep telefonu/PDA iç bileşen yapıştırma | Yüksek hassasiyetli ölçekli kesim performansı, kalıntı yapıştırıcı yok |
| Aygıt Sanayi | Buzdolabı buharlaştırıcı sabitleme, kontrol paneli yapıştırma, TV/oyuncunun ön panel yapıştırma, etiket yapıştırma | Mükemmel su geçirmez performans, iyi esneklik |
| Otomotiv endüstrisi | Otomobil iç kısımları, işaretler, sensör sabitleme, LED ışık çubuğu panelini yapıştırma | Üretim hattı ortamına uygun kısa süreli yüksek sıcaklığa direnç |
| Genel İşleme | Kauçuk bantları ve plastik yapıştırma, OA ekipmanı yapısı montajı, esnek devre kartı konumlandırması | Kolay kullanım, çok yönlü uygulanabilirlik |
| Model | 9080A |
| Marka | 3M |
| Renk | Şeffaf |
| Temel malzeme | Kumaşlar |
| Yapıştırıcı | Akrilik |
| Kalınlığı | 0.15 mm |
| Boyut | 1200 mm × 50 m |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Uzun vadeli: 90°C / Kısa vadeli: 120°C |
|
| Marka Adı: | 3M |
| Model Numarası: | 9080A |
| Adedi: | 1 rulo |
| fiyat: | USD1~USD50 |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton ambalaj |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Endüstri | Tipik Uygulamalar | Temel Faydalar |
|---|---|---|
| Elektronik Üretim | Dizüstü bilgisayar kabuğu yapısı, film paneli yapıştırma, LCD etiketi/çerçeve sabitleme, cep telefonu/PDA iç bileşen yapıştırma | Yüksek hassasiyetli ölçekli kesim performansı, kalıntı yapıştırıcı yok |
| Aygıt Sanayi | Buzdolabı buharlaştırıcı sabitleme, kontrol paneli yapıştırma, TV/oyuncunun ön panel yapıştırma, etiket yapıştırma | Mükemmel su geçirmez performans, iyi esneklik |
| Otomotiv endüstrisi | Otomobil iç kısımları, işaretler, sensör sabitleme, LED ışık çubuğu panelini yapıştırma | Üretim hattı ortamına uygun kısa süreli yüksek sıcaklığa direnç |
| Genel İşleme | Kauçuk bantları ve plastik yapıştırma, OA ekipmanı yapısı montajı, esnek devre kartı konumlandırması | Kolay kullanım, çok yönlü uygulanabilirlik |
| Model | 9080A |
| Marka | 3M |
| Renk | Şeffaf |
| Temel malzeme | Kumaşlar |
| Yapıştırıcı | Akrilik |
| Kalınlığı | 0.15 mm |
| Boyut | 1200 mm × 50 m |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Uzun vadeli: 90°C / Kısa vadeli: 120°C |